Вараська громада придбала екскаватор Volvo

Триває процес оновлення спецтехніки комунальних підприємств Вараської громади. У четвер до Вараша прибув новий екскаватор Volvo.

"Цього тижня від постачальників одержуємо наші перші замовлення спецтехніки. Найближчим часом надійде й інша техніка. Потреба в оновленні парку техніки виникла, зокрема, і тому, що частину техніки наших комунальних підприємств було вилучено для потреб військових", – сказав міський голова м.Вараш Олександр Мензул.

Для придбання екскаватору витрачено 6 млн 200 тис. грн платників податків громади. Техніка використовуватиметься не лише для потреб громади, а й для військових.

Відмітимо, що цього ж дня комунальне підприємство "Благоустрій" одержало багатофункціональний міні-навантажувач Bobcat.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!