У Вараській міській раді відкрито "кімнату депутата"

У приміщенні Вараської міської ради відкрили кімнату для депутатів.

Депутатам презентували приміщення, яке служитиме як місце, де кожен обранець мешканців Вараської громади зможе провести засідання, обговорити проблемні питання з колегами-депутатами, скористатися комп'ютером, розрукувати чи відсканувати документи тощо.

Також жителі громади можуть зустрітися із депутатом у цьому приміщенні.

6031

За словами голови фракції "За майбутнє" Дмитра Рубця, потреба у створенні такої кімнати виникла вже давно.

"Це дуже вдалий крок, оскільки така кімната дає змогу депутатам порадитись перед прийняттям важливих для громади рішень, зібратись у будь-який момент для проведення засідань, зустрічей тощо. Хочу відмітити дизайн: прозорі стіни дають можилвість громаді бачити, що відбувається та показують прозорість депутатської діяльності", – зауважив Дмитро Рубець.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!