До Дня Святого Миколая заклади освіти Вараської громади зібрали подарунки для військових

Напередодні Дня Святого Миколая уся освітянська родина Вараської громади підготувала вітання та подарунки українським захисникам.

Домашні смаколики та необхідні речі передали заклади загальної середньої та дошкільної освіти громади для наших військових-земляків на сході країни. Голубці, налисники, м’ясні страви, пироги з різними начинками та тушкованки, які готують з перших днів війни, приготували працівники освіти Вараської громади.

Вараський Ліцей №2 підготував "сухі" борщі, шкарпетки, нижню білизну та імбирні пряники, котрі розмальовували дітлахи закладу у пункті обігріву.

Учні 11-Б класу Вараського ліцею №4 зібрали "Миколайчик" для однієї з бригад, де нині служить їхній класний керівник.

Доповнили подарунки для військових малюнками та листівками, які намалювали діти закладів дошкільної освіти. Також школярі написали листи з побажаннями перемоги та з проханням повернутися живими.

Усі гостинці передали волонтерами Вараської громади.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!