Вараський художник Сергій Максимчук продає картини для підтримки ЗСУ

Почесний громадянин м.Вараш Сергій Максимчук організовує благодійну "Акцію від художника" задля підтримки Збройних Сил України.

Художник пропонує придбати на аукціоні дев'ять його робіт – пейзажів із краєвидами міста та природи Рівненщини. Ознайомитися із лотами можна у приміщенні виконавчого комітету Вараської міської ради. Про дату та час аукціону буде повідомлено згодом.

photo1675241206

Це уже не перша благодійна ініціатива художника, яка допомогла українському війську.

"У мене уже були три невеликі акції. За третім разом я закайфував – зробив оберіг для людини та допоміг армії, загалом більше 20 тис.грн. Мені не хочеться зупинятись, треба робити більше", – розповів Сергій Максимчук.

240385055 2379924535472066 7446625542668268892 n

Фото зі сторінки Сергія Максимчука у мережі Фейсбук

На думку художника, картина – не лише предмет мистецтва, який не зіпсується, буде радувати око довгі роки та збільшувати свою цінність, але й лікування для душі. У наш час творчість набуває нового значення – допомагає військовим.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!