Вараську громаду відвідала делегація Клеванської громади

Сьогодні Вараську громаду з робочим візитом відвідали представники структурних підрозділів Клеванської територіальної громади задля вивчення досвіду у різних сферах діяльності.

До складу делегації увійшли заступники селищного голови Ірина Тимощук і Віталій Ваколюк, заступник начальника відділу "ЦНАП " Іванна Кирильчук, начальник Відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Мар’яна Доманська. Гостей зацікавили напрацювання нашої громади щодо цифрової трансформації, навичок ефективного впровадження цифрових інструментів управління, автоматизації процесів контролю, які мають підвищити ефективність управління, прискорити цифрову трансформацію громади.

0328

Адже перебуваючи на форумі регіональної цифрової трансформації Digital Regions Week у м.Тернопіль, у листопаді минулого року, представники керівного складу Клеванської громади були приємно здивовані досвідом Вараської громади щодо цифрової трансформації та створені проєктів, котрі представляв на форумі міський голова м.Вараш Олександр Мензул.

0362

Під час зустрічі ділилися досягненнями й успішними напрацьованими проєктами у сфері освіти, електронного документообігу, проєктної діяльності та роботи ЦНАПу керуючий справами виконавчого комітету Вараської міської ради Сергій Денега, начальник відділу "ЦНАП" Людмила Шолом, начальник Управління освіти Олена Корень, директор Вараського центру професійного розвитку педагогічних працівників Олена Матвіюк та начальник відділу інвестиційної роботи Наталія Ковалевич.

0365

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!