Жителі Вараша посіли 14 призових місць у триатлоні "Amber Indoor Triathlon"

У Вараській громаді відбулися щорічні традиційні змагання з триатлону у закритих приміщеннях "Amber Indoor Triathlon".

Участь взяли 72 спортсмени з Вараша, Рівного, Києва, Луцька, Ковеля, Зарічного, Володимирця, Дубно, Чернівців, Львову. Упродовж двох днів спортсмени пливли 375 м у басейні, бігли 2,5 км на стадіоні, долали 10 км на інтерактивних велотренажерах.

Мешканка Дубно Жанна Бадаліс уже не вперше бере участь у триатлонах у Вараші. Спортсменка каже, що за відчуттями змагання у приміщеннях і на повітрі суттєво відрізняються.

"Навантаження різне. Жива вода дає зовсім інші відчуття. Однак по-своєму одне й інше чудове. У приміщенням більше комфорту, можеш свої сили трошки відновити, а на повітрі постійно серйозне навантаження. Втома, але втома приємна", – сказала у коментарі Жанна Бадаліс. До слова, спортсменка посіла 1 місце у категорії 40-49 серед жінок.

1819 1024

Станіслав Харечко із "СК "Амбер Трі Спортс" нагороджує Жанну Бадаліс

Організатори триатлону – громадська організація "СК "Амбер Трі Спортс" та Вараська міська рада. Етапи змагань відбувалися на спортивних об'єктах Рівненської АЕС.

Виконуючий обов’язки міського голови Вараша Павло Павлишин зауважує, що взяв участь у триатлоні задля підтримування спортивної форми, і задля популяризації спорту на теренах громади.

"Мабуть, усе разом – і для того, щоб влітку взяти участь у змаганнях, які відбуватимуться у нашій громаді. Безумовно і щоб підтримувати форму. Однак, основне завдання – дуже хочеться, щоб якомога більше людей, молоді та й взагалі немає значення якого віку, займалися спортом, брали участь у таких змаганнях, намагалися себе перебороти. […] Ми працюємо разом з Рівненською АЕС, яка надала безоплатно спортивні споруди для проведення триатлону. Також зауважу, якщо ми стаємо здоровіші, всі разом згуртовуємося, задля якоїсь однієї мети, а сьогодні це наша Перемога, то неодмінно такі змагання – 100% вклад у майбутнє", – упевнений Павло Павлишин.

1848 1024

Як і більшість заходів у нинішній воєнний час, змагання містили благодійну складову – для потреб Збройних Сил України учасники зібрали 32 268 грн.

Переможці у категорії "Абсолют" серед жінок:

1 місце – Ольга Корець (Луцьк)

2 місце – Олександра Козлинець (Вараш)

3 місце – Анна Щавінська (Вараш)

Переможці у категорії "Абсолют" серед чоловіків:

1 місце – Олексій Астаф'єв (Вараш)

2 місце – Дмитро Стецюк (Рівне)

3 місце – Дмитро Новосад (Ковель)

Вікова категорія 18-29 чоловіки:

1 місце – Назар Патійчук (Вараш)

2 місце – Іван Гузоватий (Вараш)

3 місце – Микола Жинський (Рівне)

Вікова категорія 18-29 жінки:

1 місце – Дар’я Литовченко (Київ)

2 місце – Вікторія Гетманова (Вараш)

Вікова категорія 30-39 чоловіки:

1 місце – Сергій Манько (Рівне)

2 місце – Андрій Мумич (Луцьк)

3 місце – Артем Тищук (Володимирець)

Вікова категорія 30-39 жінки:

1 місце – Юлія Дубровіна (Київ)

2 місце – Олена Блищик (Вараш)

3 місце – Вікторія Поврозник (Рівне)

Вікова категорія 40-49 чоловіки:

1 місце – Валентин Черняк (Луцьк)

2 місце – Андрій Куцко (Вараш)

3 місце – Петро Кислянка (Вараш)

Вікова категорія 40-49 жінки:

1 місце – Жанна Бадаліс (Дубно)

2 місце – Олена Гуцало (Вараш)

3 місце – Тетяна Базаєва (Вараш)

Вікова категорія 50+ чоловіки:

1 місце – Сергій Церольчук (Дубно)

2 місце – Руслан Рубель (Київ)

3 місце – Павло Павлишин (Вараш)

Вікова категорія 50+ жінки:

1 місце – Наталія Харечко (Вараш)

2 місце – Тетяна Архіпова (Вараш)

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!