День пам'яті та примирення: у Вараській громаді вшанували памʼять загиблих у Другій світовій війні

З нагоди Дня пам’яті та примирення, у Вараській громаді вшанували загиблих у Другій світовій війні.

Міський голова м.Вараш Олександр Мензул, заступники міського голови, військовослужбовці, представники ДСНС, Вараського РТЦК та СП, працівники структурних підрозділів виконавчого комітету ВМР хвилиною мовчання вшанували пам'ять кожного, хто протистояв та боровся з нацизмом, усіх жертв Другої світової війни.

До присутніх звернувся Олександр Мензул, котрий зауважив, що цьогоріч ми вдруге відзначаємо День пам’яті та примирення в умовах повномасштабного вторгнення зі сторони росії, але ми неодмінно переможемо, бо захищаємо свою свободу, своє майбутнє та рідну землю.

"Вічна і світла пам'ять українським воїнам, які віддали свої життя у Другій світовій війні. Пам'ятаємо їхній подвиг. Молимося за наших військових, які борються тепер з російським нацизмом",  – сказав очільник громади.

5059 2

Затим до пам’ятного знаку "Жертвам Другої світової війни" присутні поклали квіти – тим, хто боровся і переміг!

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!