У Вараській громаді налічується 630 донорів крові

Сьогодні відзначаємо Всесвітній день донора крові. Вараська громада має одну з найчисельніших в області спільнот тих, хто жертвує свою кров – 630 постійних донорів.

Серед них дві персони мають звання "Заслужений донор України" та нагороду від президента – задля цього необхідно здати кров 100 разів. Іще 122 жителі нашої громади мають звання "Почесний донор України", яке присвоюється тим, хто 40 разів здавав максимальну дозу крові.

353654791

Світлина Вараської багатопрофільної лікарні

Нагадаємо, що минулоріч керівництву громади спільно з депутатами міської ради успішно вдалося подолати певні бюрократичні перепони, виділити кошти для закупівлі холодильного та іншого спеціального обладання й відкрити наприкінці травня 2022 року Центр крові. Завдяки власному центру рятуються життя жителів нашої громади.

9892

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!