Діти села Щоків Вараської громади одержали у подарунок новий ігровий майданчик

У с.Щоків Вараської громади за сприяння народного депутата України Віктора М'ялика днями відкрито новий ігровий майданчик.

Для дітей влаштовано каруселі, гойдалки, лазалки, гірки та інші розвиваючі конструкції, котрі допомагатимуть фізичному розвитку та розвитку творчої уяви.

Під час презентації майданчика народний депутат звернувся до присутніх з побажанням щасливого дитинства під мирним небом України.

Майданчик розташований неподалік будівлі старої школи, обладнаний сучасними і безпечними ігровими елементами, які відповідають найвищим стандартам якості та безпеки.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!