"Грай для ЗСУ": у Вараській громаді збирали кошти на засоби зв'язку для військового-земляка

У вихідні у Вараській громаді уже втретє відбувся представницький благодійний турнір з міні-футболу "Грай для ЗСУ".

Учасники турніру, глядачі та всі любителі футболу мали змогу внести фінансовий вклад у придбання засобів зв'язку для 47 ОМБр 1 інженерно-саперної роти, командиру 3-го взводу сержанту з нашого міста Євгенію Сичу. До слова, Євген особисто завітав на турнір та подякував присутнім за підтримку.

3634

Тринадцять команд-учасниць – представники міської влади, Національної гвардії, Рівненської АЕС, поліція, рятувальники та активні жителі Вараської громади – були розділені на чотири групи.

Переможцями футбольного турніру "Грай для ЗСУ" стала команда "Козаки". Другу сходинку посіли "Ветерани", команда "Вараш 101" – третю.

3883

Загалом організатори благодійного турніру –  Вараський молодіжний центр, ГО "Відродження і розвиток", Вараська міська рада, Рівненська АЕС, Департамент культури, туризму, молоді та спорту зібрали 31 тис грн.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!