У Вараші відпрацьовували дії щодо евакуації у разі аварії на РАЕС

У Вараській громаді відбулося навчання органів управління та сил цивільного захисту у разі виникнення надзвичайної ситуації на Рівненській АЕС із викидом радіоактивних речовин. За легендою ворог завдав удару з повітря по станції й на одному з блоків сталася аварія.

Під час навчань відпрацьовувалися спільні дії представників РАЕС, членів евакуаційних комісій Вараської громади, Рівненської області, Сарненського та Дубенського районів. У рамках навчання відбулося реальне розгортання 17 збірних пунктів евакуації у м.Вараш, реальна навчальна евакуація жителів міста, видача калію йодиду тощо.

Окрім цього обговорено питання заправки автобусів, дій праціників ДСНС, поліції, Нацгвардії, забезпечення евакуйованих змінним одягом, потребу у запасах води, їжі, медикаментів у пунктах розміщення евакуйованих та ін.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!