У Вараші відкрили меморіальні дошки військовослужбовцям Василю Коновальчуку та Віктору Захарчуку

Сьогодні у Вараському ліцеї №2 освятили меморіальні дошки двом уродженцям Вараша, що загинули цьогоріч під час повномасштабного вторгнення. Віктор Васильович Захарчук та Василь Олегович Коновальчук свого часу навчалися у стінах ліцею.

"На цьому майданчику біля школи мав би лунати дитячий сміх, відбуватися навчальний процес. Однак учергове ми збираємося зі скорботного приводу – вшанувати наших Героїв. Хочу подякувати педагогам, котрі виховали таких гідних громадян, воїнів, що віддали найдорожче у боротьбі за Україну, за наше майбутнє. Ці меморіальні дошки будуть нагадувати нашим дітям, що за незалежність, за мирне небо гинули жителі нашої громади", – сказав міський голова Олександр Мензул.

Василь Коновальчук завершив ПТУ у Володимирці, служив у вараській частині 3045 Національної гвардії України. 30-річний сержант 79-ї окремої десантно-штурмової бригади загинув 14 червня під час виконання бойового завдання біля села Богородичне на Донеччині.

949

Віктор Захарчук завершив Севастопольський національний університет ядерної енергії та промисловості, працював черговим дозиметристом цеху радіаційної безпеки Рівненської АЕС. 41-річний молодший сержант потрапив під ворожий обстріл 26 липня 2022 року біля села Берестове у Донецькій області.