Загиблим військовослужбовцям присвоєно звання "Почесний громадянин Вараської МТГ"

Відбулося засідання двадцять третьої сесії Вараської міської ради.

Під час засідання у змішаному форматі (частина депутатів брала участь у режимі відеоконференції) розлянуто одне питання – щодо присвоєння звання "Почесний громадянин Вараської міської територіальної громади".

photo1665652529

Згідно з проєктом рішення, звання "Почесний громадянин Вараської міської територіальної громади" (посмертно) буде присвоєно громадянам України, які загинули (померли) захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України в російсько-українській війні, брали безпосередню участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії щодо України.

Одноголосно (28 голосів "за") депутати підтримали проєкт рішення про присвоєння звання таким Захисникам нашої країни:

Богданову Максиму Володимировичу;

Гузоватому Юрію Степановичу;

Захарчуку Віктору Васильовичу;

Килюшику Василю Олеговичу;

Коновальчуку Василю Олеговичу;

Кравчуку Володимиру Олександровичу;

Кухарцю Андрію Сергійовичу;

Лазарцю Віталію Олександровичу;

Ліннику Сергію Володимировичу;

Незнамову Ігорю Олексійовичу;

Пахунову Володимиру Руслановичу;

Пашку Степану Степановичу;

Переходьку Дмитру Григоровичу;

Скібчику Віталію Васильовичу;

Тарасюку Сергію Сергійовичу;

Турику Максиму Васильовичу;

Фарбеєву Олексію Ігоровичу.

Одному із близьких родичів загиблого (померлого) буде вручено нагрудний знак про присвоєння звання "Почесний громадянин Вараської міської територіальної громади".

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!