Конкурс міні-грантів для підприємців Вараської громади

Ресурсний центр ГУРТ запрошує українських підприємців до участі в конкурсі міні-грантів. Проєкт націлений допомогти бізнесу, який забезпечує критичні потреби населення України та зайнятість внутрішньо переміщених осіб.

Мета проєкту

Підтримати підприємців, які забезпечують критичні потреби населення України та зайнятість внутрішньопереміщених осіб (ВПО).

Для кого?

Учасниками конкурсу міні-грантів можуть бути офіційно зареєстровані суб’єкти підприємницької діяльності (юридичні особи та фізичні особи-підприємці), які здійснюють свій бізнес на підконтрольній Україні території, чий бізнес вже сьогодні забезпечує критичні потреби населення України та зайнятість ВПО.

Пріоритет надаватиметься:

  • бізнесу, який був перенесений з окупованих територій (особливо з Приазов'я);
  • бізнесу, яким володіють вразливі категорії населення.

mini granti 2

Тривалість впровадження гранту – 3 місяці.

Рекомендуємо ознайомитися з Положенням про конкурс міні-грантів перед заповненням заявки.

Загальний бюджет конкурсу міні-грантів – 310 тисяч доларів США. Максимальний розмір гранту залежить від кількості ВПО, зайнятих у бізнесі протягом тривалості впровадження гранту:

120 тисяч грн за умови зайнятості 1 ВПО;
180 тисяч грн за умови зайнятості 2 ВПО;
240 тисяч грн за умови зайнятості 3 ВПО;
300 тисяч грн за умови зайнятості 4 ВПО;
360 тисяч грн за умови зайнятості 5 і більше ВПО.

Грантові кошти можуть бути використані на оплату праці, закупівлю сировини та матеріалів, орендну плату за приміщення, закупівлю та оренду обладнання, логістику та інші затверджені витрати.

Конкурс міні-грантів проводиться Ресурсним центром ГУРТ у рамках проєкту "Сприяння економічній активності вразливих груп населення, включаючи внутрішньо переміщених осіб (ВПО), в регіонах Азовського моря", що виконується Міжнародною організацією праці (МОП) у співпраці з Федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального Уряду Німеччини.

Підписуйтеся на офіційну сторінку у мережі Facebook – до вашої уваги ексклюзивні відеотрансляції, обговорення матеріалів та подій, анонси заходів та ін.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!