Освітньо-грантова програма для жінок-фермерок Вараської громади

Міжнародна сільськогосподарська науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience запрошує жінок-фермерок взяти участь в освітньо-грантовій програмі TalentA-2023.

Програма покликана допомогти учасницям отримати доступ до інформації, яка б допомогла їм забезпечити життєздатність власного бізнесу в умовах війни відповідно до практик сталого розвитку. Також програма надає учасницям можливість виграти гранти на загальну суму понад 1 мільйон гривень для зростання власного бізнесу та соціальної підтримки своїх громад.

Реєстрація для участі в програмі триватиме до 30 травня 2023 року. Участь у програмі TalentA є безкоштовною.

Програма передбачає проведення навчального онлайн-хабу та грантового конкурсу мікропроєктів. Взяти участь в ній можуть жінки, які відповідають встановленим критеріям відбору: вік від 18 років; проживання в населеному пункті з населенням до 10 000 осіб або робота на сільськогосподарському підприємстві, яке зареєстроване в такому населеному пункті та працює не менше року.

Підписуйтеся на офіційну сторінку у мережі Facebook – до вашої уваги ексклюзивні відеотрансляції, обговорення матеріалів та подій, анонси заходів та ін.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!