До уваги страхувальників!

Варашське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області з метою протидії поширенню корона вірусної інфекції та вжиття заходів щодо упередження розповсюдження COVID-19 наполегливо рекомендує страхувальникам (роботодавцям) на час карантину надавати перевагу дистанційній формі подачі заяв-розрахунків на отримання фінансування матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду та повідомлень про виплату допомоги.

Для подання до Фонду соціального страхування електронних документів,  зокрема, заяв-розрахунків на виплату допомог працівникам, страхувальники (роботодавці) мають укласти із відділенням відповідний договір. Клієнтське спеціалізоване програмне забезпечення для створення та подання електронних документів роботодавець вибирає самостійно.

Дія договору поширюється на заяву-розрахунок та повідомлення про виплату коштів застрахованим особам.

Подання електронних документів надає страхувальнику право не подавати їх на паперових носіях. У разі подання документа в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису, роздрукована заява-розрахунок разом із наданими застрахованими особами документами, на підставі яких призначались окремі виплати та матеріальне забезпечення, зберігається у страхувальника.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:

(03636)3-18-23

097-751-11-45 Цап Тетяна Степанівна

068-045-21-33 Тригуба Наталія Олексіївна