Оголошення про проведення громадського обговорення питання перейменування та найменування вулиць

Шановні мешканці громади, виконавчий комітет Вараської міської ради інформує Вас про проведення громадського обговорення питання перейменування на найменування вулиць на території Вараської міської територіальної громади.

Запропоновано:

перейменувати

  • у м.Вараш – вулицю Курчатова;
  • у с.Заболоття – вулиці Гагаріна, 1-го травня;
  • у с.Стара Рафалівка – вулиці 50-річчя Перемоги, Гагаріна, Першотравнева;
  • у с.Озерці – вулицю Партизанська.

Найменувати – у м.Вараш вулицю між майданом Незалежності та мікрорайоном Будівельників, вулиці по мікрорайону Перемоги між вулицею Героїв Небесної Сотні та вулицею Соборна, що проходять поряд з будинками 37б, 42 та будинками 49, 51.

Пропозиції щодо перейменування та найменування подаються до 11.07.2022 року в письмовій, усній формі чи електронному вигляді на адресу: м.Вараш, майдан Незалежності 2, 2 поверх, відділ архітектури та містобудування виконавчого комітету Вараської міської ради, тел. 067-579-58-80, е-mail: amb@varash-rada.gov.ua, на сторінці Вараської міської ради у facebook з посиланням на онлайн-опитування.

Громадське обговорення відбудеться з 12.07.2022 року по 22.07.2022 року в форматі електронних консультацій на сторінці Вараської міської ради у Facebook з посиланням на онлайн-опитування.

Підписуйтеся на офіційну сторінку у мережі Facebook – до вашої уваги ексклюзивні відеотрансляції, обговорення матеріалів та подій, анонси заходів та ін. Долучайтеся!

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!