Щодо медичних оглядів учнів Вараської міської територіальної громади на 2022-2023 н.р.

Шановні батьки (законні представники) дітей шкільного віку!

Упродовж травня 2022 року усі ви активно розпочали проходження щорічного профілактичного медичного огляду для своїх дітей із метою отримання відповідних медичних довідок на 2022-2023 навчальний рік, чим спричинили навантаження на окремих спеціалістів медичної галузі Вараської громади.

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти i науки України від 16 квітня 2018 року №367 до 31 травня подаються документи для зарахування дітей до першого класу відповідно до визначеного переліку. Зокрема, у переліку має бути і медична довідка за формою первинної облікової документації № 086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду".

Через згадане вище обмеження стосовно проходження медичного огляду до 31 травня встановлені виключно для тих дітей, які зараховуються до 1 класу. Усі інші учні надають такі довідки щороку до закладу загальної середньої освіти у вересні місяці, а отже можуть пройти відповідний медогляд для отримання довідки за формою 086-1/0 у літній період.

Просимо не утворювати черг і дати змогу першочергово, до 31 травня, пройти медогляд майбутнім першокласникам.

Підписуйтеся на офіційну сторінку у мережі Facebook – до вашої уваги ексклюзивні відеотрансляції, обговорення матеріалів та подій, анонси заходів та ін. Долучайтеся!

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!