Закликаємо мешканців громади вчасно сплачувати за спожиті комунальні послуги!

Наголошуємо на необхідності та важливості оплати за спожиті комунальні послуги та не накопичення боргів перед комунальними підприємствами. 

Підприємства житлово-комунального господарства Вараської громади виконують свою роботу у повному обсязі, забезпечуючи жителів Вараша життєво необхідними послугами та підтримувати економіку нашої держави.

В умовах воєнного стану працівники підприємств громади, не мобілізовані до війська, перебувають на своїх робочих місцях та виконують усі свої функціональні обов’язки та завдання, покладені на підприємства. Вони готові цілодобово, без вихідних забезпечувати громаду питною водою, теплом та електроенергією.

komunalka 1

Зображення banker.ua

Закликаємо мешканців громади вчасно сплачувати за спожиті комунальні послуги та за можливості розраховуватися і з боргами та надалі не накопичувати їх! Задля цього можна використовувати електронні сервіси оплати.

Підписуйтеся на офіційну сторінку у мережі Facebook – до вашої уваги ексклюзивні відеотрансляції, обговорення матеріалів та подій, анонси заходів та ін. Долучайтеся!

Чат-бот Вараської громади! TelegramViber Приєднуйтесь!