Консультації щодо застосування законодавства про працю

Управління інспекційної діяльності у Рівненській області Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці повідомляє про надання консультацій щодо законодавства про працю.

Отримати консультацію з питань застосування законодавства про працю, а саме: оформлення трудових відносин (примусова праця), робочий час, час відпочинку, оплату праці, гарантії та компенсації, а також інших питань трудового законодавства можна за допомогою сервісу "Інтерактивний інспектор" (+38-066-868-52-20 (вартість згідно з тарифами вашого оператора); ел.поштою: info_dsp@ukr.net; заповнити форму для отримання роз’яснень http://surl.li/bmzsl).

Експрес–консультації можна отримати і безпосередньо в Управлінні інспекційної діяльності у Рівненській області за адресою: м.Рівне, вул.Казимира Любомирського 7, за телефоном: (0362) 63-45-24, (0362) 63-10-33.

Підписуйтеся на офіційну сторінку у мережі Facebook – до вашої уваги ексклюзивні відеотрансляції, обговорення матеріалів та подій, анонси заходів та ін.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!