• Головна
  • Головна
  • Оголошення
  • Оголошення про отримані пропозиції до врахування у комплексному плані просторового розвитку території Вараської громади

Оголошення про отримані пропозиції до врахування у комплексному плані просторового розвитку території Вараської громади

Триває процедура громадського обговорення щодо формування завдання на розроблення комплексного плану громади. Інформуємо, що прийом письмових пропозицій для врахування у комплексному плані завершено.

До Вараської міської ради надійшло більше 150 пропозицій від юридичних та фізичних осіб для врахування їх у комплексному плані. Більшість пропозицій від мешканців громади передбачає розміщення житлового фонду, ділових центрів та об’єктів обслуговування населення, зокрема влаштування житлової забудови на території земель сільськогосподарського призначення, створення рекреаційний зон, будівництво закладів освіти (Вараш, Мульчиці та Собіщиці), сміттєпереробного заводу тощо.

Підсумки зібраних пропозицій наведені на графіках нижче.

Розподіл отриманих пропозицій щодо складання завдання з розроблення комплексного плану за населеними пунктами:

Оголошення про отримані пропозиції 00001

Найпопулярніші пропозиції громадян:

Оголошення про отримані пропозиції 00002
Розподіл отриманих пропозицій у відповідності до структури (розділів) комплексного плану:

Оголошення про отримані пропозиції 00003

Робочою групою було розглянуто дані пропозиції та пропонується їх до обговорення на стратегічній сесії (публічний захід громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану). Детально з поданими пропозиціями можна ознайомитись у відділі архітектури та містобудування виконавчого комітету Вараської міської ради.

Нагадуємо, що стратегічна сесія відбудеться у суботу (28.01.2023р.) о 11:00 год. у залі засідань міської ради за адресою: м. Вараш, майдан Незалежності,1.

Підписуйтеся на офіційну сторінку у мережі Facebook – до вашої уваги ексклюзивні відеотрансляції, обговорення матеріалів та подій, анонси заходів та ін.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!