Відбулося перше засідання комісії зі списання будинків

5 грудня 2019 року у виконавчому комітеті Вараської міської ради відбулося перше засідання комісії з списання багатоквартирних будинків.

Відповідно до рішення Вараської міської ради від 08.11.2019 року №1549 «Про списання житлового фонду, який знаходиться на балансі КМКП», до складу комісії включено міського голову С.Анощенка, директора КМКП І.Семенюка, начальника відділу майна комунальної власності міста І.Савченко, головного спеціаліста з обліку житла Л.Ковбасюк, начальника відділу реєстрації Л.Антонюк, депутата С.Жданюка, директора КП «БТІ» В.Келлера та працівників КМКП та КП «УП «Житлокомунсервіс» ВМР».

Окрім того, участь у роботі комісії взяли представники ОСББ будинків №7 та №9 по мікрорайону Ювілейний.

Під час засідання члени комісії детально опрацювали наявну технічну документацію та, за результатами роботи, склали акти про списання перших двох багатоквартирних будинків Вараша – ОСББ «ОСББ Ювілейний-7» та ОСББ «ОСББ Ювілейний 910».

Загалом комісії зі списання багатоквартирних будинків потрібно буде скласти акти про списання ще понад 170 багатоквартирних будинків Вараша, тож наступне засідання комісії відбудеться вже найближчим часом.

Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном: 3-12-01 (Відділ майна комунальної власності міста виконавчого комітету Вараської міської ради).