Садочки Вараша готові до роботи в умовах карантину

З понеділка, 3 серпня, поступово відновлюватимуть роботу заклади дошкільної освіти Вараської громади.

30 липня 2020 року в закладах розпочала роботу комісія з моніторингу готовності закладів дошкільної освіти до роботи в умовах карантину. Обстеження продовжили сьогодні, 31 липня. Крім садочків, було оглянуто також міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю.

Можна цілком впевнено сказати, що заклади готові до роботи в умовах карантину, забезпечені необхідними для роботи засобами, зроблено аналіз води та піску, працівники пройшли інструктажі та напрацювали методику роботи. Однак, з 3 серпня, на жаль, відкриються не усі дошкільні заклади, оскільки в результаті ІФА-тестування у 7 працівників садків виявлено антитіла до COVID-19. Сподіваємось, що ПРЛ-тести цих працівників будуть негативними.

Тож поки що ж працюватимуть лише ЗДО №1, 3, 6, 11, НВК №10 та ЗДО села Заболоття.