У Вараші розроблять стратегію розвитку освіти

18 березня відбулося перше засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку освітньої галузі Вараської громади.

Були присутні міський голова Олександр Мензул, заступники міського голови Михайло Волинець, Дмитро Стецюк, Роман Хондока, начальник управління освіти Олена Корень, старости Ярослав Ємельянов, Олександр Руднік, Сергій Бойко, голови депутатських комісій – Юрій Кравець (бюджетна), Олександр Дерев’янчук (регламентна), Віра Литвин (земельна), Дмитро Ющук (комунальна), Яна Горегляд (гуманітарна), Катерина Пікусь від фракції  «ПРОпозиція», представник батьківської громадськості Світлана Пашко.

Міський голова Олександр Мензул роз’яснив мету запуску стратегії: «В зв’язку з приєднанням сіл до Вараської громади, виникла необхідність привести освітнє господарство до певного систематизованого порядку. Зараз ми вивчаємо показники бюджету громади і бачимо, що понад 50% - це освіта. Тому, нам потрібне стратегічне розуміння подальшого розвитку навчальних закладів: де будувати школу, де - садочок, як довозити дітей з сіл та хуторів до школи. Має бути розроблена довготривала стратегія на роки. Щоб все робилося не «з коліс» - сьогодні хтось придумав, а завтра зробив, а післязавтра все переробляє. Тому і виникла потреба створити дану робочу групу».

Заступник міського голови Михайло Волинець та начальник управління освіти Олена Корень презентували аналітичну довідку в розрізі  дошкільних навчальних закладів та шкіл Вараської громади.

Наступне засідання пропонують провести з вивчення методології написання стратегії.

Трансляція на  сторінці у фейсбук: https://www.facebook.com/varashrada/videos/274185187662705/

Всі засідання робочої групи та обговорення питань будуть проводитися максимально публічно та з обов’язковою прямою онлайн-трансляцією.

Матеріально-технічне та кадрове забезпечення ЗДО Вараської громади

Матеріально-технічне та кадрове забезпечення шкіл Вараської громади