День міста Вараш: святкування розпочато спортивними заходами

У Вараші із заходів, присвячених відзначенню Дня фізичної культури та спорту, стартувало святкування Дня міста.

Суботній ранок розпочався спортивно-розважальною грою "Козацькі забави" на березі річки Стир. Чотири команди учасників - Вараського ліцею №4, боксерського клубу "Золота рукавиця", ПТУ РАЕС та "Squall-team" – змагалися у спритності, витривалості та силі.

Перемогу у забаві, організованій Відділом масового спорту Департаменту культури, туризму, молоді та спорту, здобула команда представників спорткомплексу РАЕС "Squall-team", друге місце посіли учні Професійно-технічного училища РАЕС, третє – учні Вараського ліцею №4, а четверте - представники боксерського клубу "Золота рукавиця".

У рамках відзначення Дня міста Вараш сьогодні розпочався 12-й міський турнір із більярду "Кузнецовська піраміда" пам'яті Віталія Магдича. Цьогоріч у змаганнях, організованих клубом Lion за підтримки згаданого вище департаменту, беруть участь 15 більярдистів. Переможець турніру визначиться у неділю, 12 вересня, після ігор плей-офф.

Також на стадіоні "Ізотоп" команди U-15 та U-17 ФК "Вараш" у рамках Чемпіонату України Дитячо-юнацької футбольної ліги України (Перша ліга, група 4) сьогодні приймали однолітків із клубу "Динамо" (Львів). Старші юнаки завершили свій матч нульовою нічиєю, а молодші поступилися гостям 0:4. Відеозаписи трансляції U-15 – 1 тайм та 2 тайм, U-17 – 1 тайм та 2 тайм

Уже завтра, у неділю 12 вересня, на майдані Незалежності (о 9:00) відбудуться баскетбольні ігри у форматі "3 на 3", у Вараському ліцеї №2 (о 10:00) відбудеться першість міста із волейболу, а у Вараському ліцеї №1 (о 10:00) – відкрита першість міста з футболу серед юнаків та дитячий шаховий турнір.

Напередодні Дня фізичної культури та спорту міський голова Олександр Мензул нагородив спортсменів, тренерів, вихованців дитячо-юнацьких шкіл, вчителів фізичної культури Вараської громади.