День міста Вараш: результати спортивних подій

Святкування Дня міста Вараш продовжилося спортивними заходами. Біля приміщення Вараської міської ради із ранку у баскетбол у форматі "3х3" змагалися хлопці та дівчата. А у вараських ліцеях №1 та 2 відбулися змагання з футболу й волейболу. 

У змаганнях взяли участь чотири дівочі та сім чоловічих команд. Перше місце серед жінок здобули "Шампіньйони", друге – "Ведмеді", третє – "Червона Рута", а четвертими були "Бобренята". У чоловіків першість вибороли баскетболісти із "Грін Тім", другу сходинку посіло "Майбутнє РАЕС, а "бронзу" завоювала команда "Ой буй".

Також на майданчику Вараського ліцею №2 відбулася першість міста із волейболу. Перемогу здобула команда "Елегант-Юріс", друге місце у команди "Ветерани", а третє посіла "РАЕС".

У відкритій першості міста з футболу серед юнаків, що відбулася у Вараському ліцеї №1, перемогу здобула команда ДЮСШ Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради, "срібло" завоювала команда ДЮСШ РАЕС, а третє місце у команди села Мульчиці.

Нагадаємо, що у суботу 11 вересня з нагоди Дня фізичної культури та спорту та святкування Дня міста відбулися спортивно-розважальна гра "Козацькі забави" та матчі команд U-15 та U-17 ФК "Вараш" у рамках Чемпіонату України Дитячо-юнацької футбольної ліги України (Перша ліга, група 4) проти клубу "Динамо" (Львів).