Координаційний комітет з впровадження Громадського бюджету розглянув останні проєкти

Відбулося чергове засідання Координаційного комітету з впровадження Громадського бюджету Вараської громади. Деякі з членів комітету взяли участь у режимі онлайн.

На засідання запросили авторів проєктів та представників підрозділів виконавчого комітету, комунальних підприємств тощо, котрі наступного року будуть реалізовувати ідеї, що наберуть найбільшу кількість голосів жителів громади.

18 жовтня члени координаційного комітету розглянули останні проєкти, подані жителями Вараської громади за програмою Громадського бюджету. Сім проєктів спрямовано на голосування, п'ять - на доопрацювання, один відхилено.

Нагадаємо, 22 вересня Координаційний комітет розглянув перші п'ятнадцять проєктів і спрямував на голосування вісім із них. 28 вересня члени координаційного комітету розглянули ще тринадцять проєктів, один із яких відхилили. 6 жовтня члени координаційного комітету також розглянули тринадцять проєктів, дев'ять із яких спрямували на голосування, ще чотири – на доопрацювання.

До слова, до участі у програмі Громадського бюджету жителями Вараської громади подано 52 проєкти.

Відмітимо, що голосування розпочнеться 25 жовтня і триватиме до 8 листопада 2021 року.