Святий Миколай дарує подарунки для дітлахів учасників АТО/ООС

Департамент культури, туризму, молоді та спорту організував до Дня Святого Миколая вручення солодких подарунків для дітей учасників АТО/ООС. Загалом було придбано 270 подарунків для дітлахів Вараської громади.

Подарунки були придбані відповідно до Комплексної програми підтримки сім‘ї, дітей та молоді Вараської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

На даний момент видано 126 подарунків і департамент продовжує їх надавати. Так, у п’ятницю, 17 грудня, було організовано резиденцію Святого Миколая у Вараській міській бібліотеці для дітей, де дітлахи змогли одержати подарунки, сфотографуватися та поспілкуватися зі Святим Миколаєм.