Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

1. Повна назва документа державного планування
"Внесення змін до містобудівної документації Детальний план території в районі вул. Лугова та Колгоспна в м. Кузнецовськ Рівненської області".

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування
Вараська міська рада

3. Передбачувана процедура громадського обговорення
а) дата початку та строки здійснення процедури:
Із метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документу державного планування було розміщено на офіційному сайті Вараської міської ради 19.11.2021 року.

Повідомлення про початок збору зауважень та пропозицій від громадськості Вараської міської територіальної громади до Заяви були опубліковані у газеті "Майдан", випуск від 23.11.2021 №39 (868) та у газеті "Володимирецький вісник", випуск від 23.12.2021 №51 (8043). Протягом громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (15 календарних днів) звернень, зауважень та пропозицій від громадськості не надходило.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до Звіту про СЕО та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та Звіту про СЕО, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): громадські слухання відбудуться 11 лютого 2022 року о 15:00 годині за адресою: м.Вараш, майдан Незалежності 1, сесійна зала, 1-й поверх.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Відділ архітектури та містобудування виконавчого комітету Вараської міської ради. Адреса: м.Вараш, майдан Незалежності 2, каб.220.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: майдан Незалежності 2, каб.220, email: amb@varash-rada.gov.ua – відділ архітектури та містобудування виконавчого комітету Вараської міської ради. Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів з дня опублікування повідомлення. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов'язаної із здоров'ям населення, що стосується документа державного планування:
наявна екологічна інформація – Департамент екології та природних ресурсів Рівненської ОДА за адресою: 33004, м. Рівне, вул.Льва Толстого 20
наявна інформація пов'язаної із здоров'ям населення – Департамент цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської ОДА за адресою: 33028, м. Рівне, вул. 16 Липня 38

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:
Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.