Конкурс "Будуймо країну без бар’єрів разом"

Міністерство соціальної політики оголошує проведення конкурсу на кращий соціальний проєкт/ініціативу щодо створення безбар’єрного простору в Україні.

Метою проєкту є виявлення найкращих ініціатив (намірів і планів) або реалізованих успішних кейсів, реалізованих в громадах на території України фізичними особами, громадськими та релігійними організаціями, впровадження кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та прав людини.

Для того, аби взяти участь у конкурсі, потрібно заповнити аплікаційну форму та надіслати її на електронну адресу: rada@varash-rada.gov.ua до 7 лютого 2022 року (контакти для координації та зв’язку – 067-501-02-51 Галина Георгіївна Єрко).

581526700

За результатами поданих даних буде створено єдиний портал ініціатив, успішних кейсів, сформовано базу партнерів та громадських діячів, а також визначено та відзначено громаду з найкращими практиками врядування в соціальній сфері.

Підсумки підбиватимуться 25 лютого 2022 року. Переможці отримають медіапідтримку у вигляді промороликів, найкращі ініціативи будуть зібрані в збірці соціальних ініціатив, також буде визначено найбільш соціально спрямовану громаду.

Підписуйтеся на офіційну сторінку у мережі Facebook – до вашої уваги ексклюзивні відеотрансляції, обговорення матеріалів та подій, анонси заходів та ін. Долучайтеся!

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!