У ЦНАП м.Вараш відновлено послугу з реєстрації/зняття з реєстрації місця перебування осіб

У Центрі надання адміністративних послуг м.Вараш відновлено надання адміністративної послуги з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування осіб.

Звертаємо увагу, реєстрація місця проживання (перебування) особи здійснюється за заявою такої особи, поданою в паперовій формі до органу реєстрації за адресою житла. Реєстрація місця проживання у дачному або садовому будинках здійснюється лише після переведення такого будинку у жилий будинок.

Доступною для громадян залишається послуга з надання паперових витягів з Реєстру Вараської міської територіальної громади.

Нагадуємо, що записатися на прийом з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання можна за посиланням.

  Запис на прийом до ЦНАП

 

Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг м.Вараш на період воєнного стану

Консультації можна отримати у Центрі надання адміністративних послуг за адресою: м.Вараш, м-р Будівельників 25/1, приміщення 104 або за телефоном: +380676725782.

Підписуйтеся на офіційну сторінку у мережі Facebook – до вашої уваги ексклюзивні відеотрансляції, обговорення матеріалів та подій, анонси заходів та ін. Долучайтеся!

Чат-бот Вараської громади! TelegramViber Приєднуйтесь!