Відділ культури та туризму просить пройти анкетування

Запрошуємо відповісти на запитання щодо молодіжної участі та програм неформальної освіти у центрі дозвілля відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради.

Для цього просимо перейти за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSduhF6z4lGyns0nixmKHi7MWO7tvYzePfUmbAaHTegBeymKWA/viewform

Відповіді на цю анкету будуть повністю конфіденційними. Ваше ім’я не буде пов’язане із жодною з Ваших відповідей. Опитування триватиме до 1 квітня 2021 року.

За результатами цього аналізу, за підтримки експертів та експерток Ради Європи, команди молодіжних центрів візьмуть участь у довгостроковому навчальному процесі. Навчання дозволить молодіжному центру посилити участь молодих людей та розвивати разом із ними програми з громадянської освіти, засновані на підходах участі молоді та неформальній освіті.

Аналіз стану роботи з молоддю та програм неформальної освіти в центрі з акцентом на громадянську активність та можливості для участі молодих людей відбувається у межах проєкту Ради Європи «Молодь за демократію в Україні», що реалізується у межах Плану дій Ради Європи для України на 2018–2022 роки. Центр дозвілля відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради є партнером проєкту в межах компоненту «Активізація молодіжних центрів та молодіжна робота».

Відділ культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради