Конкурс на заміщення вакантної посади директора КНП ВМР "Агенція розвитку Вараської громади"

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради "Агенція розвитку Вараської громади"

Найменування підприємства та його місцезнаходження: повне найменування підприємства: комунальне некомерційне підприємство Вараської міської ради "Агенція розвитку Вараської громади".

Скорочене найменування підприємства: КНП ВМР "Агенція розвитку Вараської громади".

Місцезнаходження підприємства: Україна, 34400, Рівненська область, м.Вараш, мікрорайон Будівельників, буд. 2, приміщення 147.

Вимоги до кандидата:

1. Вища освіта у сфері економіки чи менеджменту, або суміжна з ними.
2. Доведений щонайменше 2-річний досвід професійної роботи на керівній посаді у сфері регіонального розвитку і/ або залучення інвестицій, і/або інноваційного розвитку, чи суміжного з ним; досвід експертизи у міжнародних програмах регіонального розвитку чи суміжного з ним, вітається.
3. Наявність спеціальної й системної підготовки у сфері залучення прямих іноземних інвестицій чи суміжної до неї (документально підтвердженою відповідною навчальною програмою).
4. Досконале володіння державною мовою.
5. Знання однієї з офіційних мов ЄС (наближену до рівня B1/В2), знання інших мов країн є перевагою.
6. Наявність контактів із закордонними організаціями сприяння регіональному розвитку (зокрема, місцевому економічному розвитку).
7. Наявність власного портфоліо успішних кейсів у сфері регіонального розвитку (у разі реалізації їх на Рівненщині і Вараській громаді, зокрема, є вагомою перевагою).
8. Наявність успішних кейсів з просування міст та територій.
9. Закордонні стажування та навчання з напрямку регіонального розвитку чи суміжного з ним, вітаються.

Документи про участь у конкурсі приймаються впродовж 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м.Вараш, м-н Незалежності, 1, виконавчий комітет Вараської міської ради, каб. 221, телефон для довідок (03636) 3-20-67.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до відділу персоналу виконавчого комітету Вараської міської ради наступні документи:

  • заяву про участь у конкурсі;
  • заповнену особову картку працівника за формою П-2;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію трудової книжки;
  • копію документа по відношенню до військового обліку;
  • пропозиції щодо перспективного плану розвитку підприємства (стратегії розвитку на 5 років) в паперовому та електронному вигляді;
  • згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
  • декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України "Про запобігання корупції".

Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

Про агенцію: агенція підпорядковується безпосередньо міському голові Вараша та є головною експертно-сервісною організацією з регіонального розвитку та місцевого економічного розвитку, зокрема. Її діяльність стосується усіх сфер життєдіяльності території та питань, пов’язаних з покращенням управління ОМС та комунальних структур.

Розпорядження міського голови "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради "Агенція розвитку Вараської громади" №265-р від 20.10.2021 р.

Розпорядження міського голови "Про затвердження складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради "Агенція розвитку Вараської громади" №264-р від 20.10.2021 р.

Список осіб, які подали документи  для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора  комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради «Агенція розвитку Вараської громади»