Перегони на тарантасах і містечко розваг - у Вараші відзначили День захисту дітей

У Міжнародний день захисту дітей малеча Вараської громади мала змогу взяти участь у заходах, організованих для них Департаментом культури, туризму, молоді та спорту Вараської міської ради.

Святкування розпочалося розважальною програмою "Пригоди тролів" біля Палацу культури ім.Лесі Українки ВП РАЕС та продовжилося конкурсом малюнків на асфальті. Затим діти віком від року до шести змагалися у "Перегонах на тарантасах". Також біля стадіону "Ізотоп" для дітей працювало містечко розваг із майстер класами, караоке, аніматор-шоу, танцями та виставкою техніки.

Зауважимо, що напередодні Дня захисту дітей вихованці Вараського міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю імені З.А.Матвієнко відвідали Вараський районний відділ поліції. У закладах дошкільної освіти Вараської громади було організовано "Веселі старти".

Також 31 травня міський голова Олександр Мензул вручив дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям-сиротам, а також їх опікунам грамоти та подарунки.