У Вараській громаді вручили нагороди родинам загиблих Героїв

У День Героїв у Вараській громаді посмертно вручили рідним загиблих Героїв орден "За мужність" III ступеня та нагрудні знаки "Почесний громадянин Вараської міської територіальної громади"

Орден "За мужність" III ступеня (посмертно) вручено жительці Вараша Оксані Бандровській − дружині військовослужбовця Олександра Андрійовича Бандровського.

Нагороду дружині Героя вручили міський голова м.Вараш Олександр Мензул,  начальник Вараської районної військової адміністрації Людмила Мариніна та начальник Вараського РТЦК та СП полковник Андрій Скляров.

7048 2

Бандровський Олександр Андрійович народився 17 серпня 1999 року у м. Дрогобич. Чоловік навчався в Дережицькій школі, затим в Київському військовому ліцеї ім. Івана Богуна, опісля закінчив Національну академію сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного.
Лейтент Олександр Бандровський загинув 24 лютого 2022 року на Чернігівщині від ракетного удару противника по будівлі навчального корпусу.

Міський голова м.Вараш Олександр Мензул також вручив рідним загиблих Героїв нагрудні знаки "Почесний громадянин Вараської міської територіальної громади".

Під час свого виступу очільник громади зазначив, що сьогодні дуже важливий день − День Героїв України. Сумний день, але він є важливим і почесним. Сьогодні вкотре згадуємо і вшановуємо наших Героїв, всіх, хто віддав своє життя за Україну.

7057 2

Почесне звання присвоєно двадцяти дев’ятьом жителям громади, які загинули (померли) захищаючи незалежність і суверенітет України:

Березному Сергію Павловичу

Гніденку Володимиру Миколайовичу