Чотирьом військовослужбовцям присвоєно звання "Почесний громадянин Вараської МТГ"

Чотирьом загиблим військовослужбовцям буде посмертно присвоєне звання "Почесний громадянин Вараської міської територіальної громади". Таке рішення сьогодні на 26-й сесії ухвалили депутати Вараської міської ради.

Таким чином звання присвоєне Редьку Андрію Олексійовичу, Товкачу Валентину Івановичу, Чулянчику Юрію Григоровичу та Яйчені Олександру Івановичу.

Незабаром одному із близьких родичів загиблого (померлого) буде вручено нагрудний знак про присвоєння звання "Почесний громадянин Вараської міської територіальної громади".

Нагадаємо, що у жовтні цього року у Вараській громаді звання "Почесний громадянин Вараської міської територіальної громади" було присвоєно 17 військовослужбовцям громади. На заходах з нагоди відзначення Дня Захисників та Захисниць міський голова м. Вараш Олександр Мензул вручив рідним та близьким загиблих Захисників нагрудні знаки:

Богданову Максиму Володимировичу;

Гузоватому Юрію Степановичу;

Захарчуку Віктору Васильовичу;

Килюшику Василю Олеговичу;

Коновальчуку Василю Олеговичу;

Кравчуку Володимиру Олександровичу;

Кухарцю Андрію Сергійовичу;

Лазарцю Віталію Олександровичу;

Ліннику Сергію Володимировичу;

Незнамову Ігорю Олексійовичу;

Пахунову Володимиру Руслановичу;

Пашку Степану Степановичу;

Переходьку Дмитру Григоровичу;

Скібчику Віталію Васильовичу;

Тарасюку Сергію Сергійовичу;

Турику Максиму Васильовичу;

Фарбеєву Олексію Ігоровичу.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!