Жителі Вараської громади продовжують волонтерити задля Перемоги України

Вараська громада продовжує волонтерську діяльність та забезпечувати необхідним усіх, хто у складі Сил оборони України боронить нас від навали рашистів, а також тим, хто постраждав від бойових дій.

Зокрема, нещодавно працівники Рівненської АЕС закупили та відправили черговий пакет допомоги для ЗСУ. Десять квадрокоптерів, шість рацій та одну автомобільну рацію придбали за кошти, які атомники відраховують від своїх заробітних плат – не менше трьох відсотків щомісяця.

волонтерта генеральний директор РАЕС1024

До волонтерської групи РАЕС щомісяця надходить більш ніж пів сотні звернень від бійців українських військових підрозділів з проханнями закупити техніку та обладнання, які вкрай потрібні на фронті. Атомники намагаються забезпечити захисників професійними спецприладами максимально швидко. Тож постійно передають військову техніку та обладнання у найгарячіші точки. Першочергово волонтерську допомогу надсилають у ті військові підрозділи, де служать працівники атомної станції та жителі міста-супутника.

photo 2023 06 21 14 57 151024

Не залишаються осторонь волонтерської діяльності й працівники виконавчого комітету Вараської міської ради, її структурних підрозділів та комунальних підприємств. Зокрема, нещодавно працівники виконкому склалися коштами й придбали медичні препарати постраждалим на півдні України внаслідок підриву окупантами Каховської ГЕС. До слова, 22 червня, на Херсонщину попрямував другий вантаж із гуманітарною допомогою (продукти харчування, вода, засоби гігієни, корм для тварин, одяг та інші необхідні товари), котру спільно зібрали жителі громади.

Також наша громада організувала допомогу для Кочубеївської сільської об'єднаної територіальної громади. 13 червня у центрі цієї громади, яка постраждала від бойових дій, розвантажили скло та інші будівельні матеріали.

WhatsApp Image 2023 06 13 at 16.27.37 1

Днями бригади будівельників-волонтерів із Вараша і району відправилися на Херсонщину допомагати відновлювати будинки й об'єкти інфраструктури.

Окрім цього минулої неділі, 18 червня, під час концерту до Дня батька на площі біля стадіону "Ізотоп", було зібрано 30500 грн для лікування військового 68-ої Єгерської бригади Андрія Бєлєнкова та забезпечення потреб бійців 2-ї Галицької бригади Національної гвардії України.