Підсумки року: директор вараської лікарні розповіла про досягнення закладу

Директор Вараської багатопрофільної лікарні Тетяна Латишенко підбила підсумки попереднього року у напрямку досягнень медичного закладу.

Найперше очільниця лікарні нагадала, що саме минулоріч МСЧ-3 було переформатовано у комунальне некомерційне підприємство. Також лікар подякувала за допомогу в оновленні закладу органам місцевого самоврядування, депутатам Вараської міської ради, народним депутатам України, обласній держадміністрації, а також небайдужим волонтерам і благодійникам.

"Цей рік навчив цінувати людей, які поруч, які підтримують, допомагають, без яких не було б нічого. Дякую усім, хто був з нами. Цей рік подарував нові знайомства з людьми і організаціями, які допомагали благодійністю, матеріалами, роботами, завдяки Вам ми рухались вперед і розвивались", – зауважує Тетяна Латишенко.

1626706491705

Серед досягнень упродовж року директор закладу виокремила такі:

• збереження колективу;
  • відкриття нових відділень і жодного закритого;
  • запуск ПЛР-лабораторії;
  • будівництво кисневої станції та модернізація кисневого забезпечення у відділеннях;
  • ремонт й укомплектування інсультного блоку;
  • запуск call-центру;
  • запровадження електронного запису пацієнта на прийом до лікаря;
  • впровадження платних послуг;
  • облаштування відеоспостереження у закладі;
  • відкриття відділення гемодіалізу;
  • освоєння нових методик лікування (ПРП-терапія, лапароскопічна апендєктомія і герніопластика і багато іншого);
  • НСЗУ погодила фінансування за 17 пакетами послуг;
  • аутсорсинг послуг прання, прибирання території і сантехнічних робіт.

Серед того, чого не вдалось реалізувати упродовж року, однак заплановано зробити у найшвидші терміни Тетяна Латишенко визначила наступні пункти: прийняття колективного договору, відкриття реабілітаційного відділення та перенесення амбулаторного прийому травматологів на перший поверх, а стоматологів – у центральну будівлю (нині вони розміщуються у будівлі за адресою м-р Перемоги 23, м.Вараш).

4281

Зі свого боку очільник Вараської громади Олександр Мензул запевняє, що процес якісної зміни у лікарні, розпочатий у 2021 році, буде продовжуватися.

"Виконавчий комітет, я особисто, депутати міської ради будемо і надалі докладати зусиль, щоб статус нашої лікарні підвищувався, щоб наші лікарі могли у комфортних для роботи і пацієнтів умовах надавати все більше послуг. Дякую за підтримку ініціатив виконавчої гілки влади з боку депутатського корпусу, дякую народним депутатам, благодійникам і меценатам за те, що також долучаються до поліпшення матеріально-технічних умов у лікарні. Переконаний, що спільними зусиллями нам вдасться поступово, крок за кроком, зробити із нашої лікарні один із кращих закладів у регіоні. Процес якісних змін триває – придбано кисневу станцію, маємо свою ПЛР-лабораторію, нещодавно відкрито відділення гемодіалізу із сучасним обладнанням, на території лікарні влаштовано нове вуличне освітлення, розпочали навчальні візити німецьких фахівців. Зараз працюємо над придбанням нового обладнання. Одним словом, роботи ще чимало", – зауважив Олександр Мензул.