Вараський центр вакцинації змінив адресу

Центр вакцинації населення від COVID-19 у Вараші змінює адресу. Із 9 жовтня 2021 року вакцинуватися можна у приміщенні Вараського центру первинної медичної допомоги за адресою м-р Перемоги 23/1 (колишнє приміщення стоматологічної поліклініки).

Центр працює щодня із 09:00 до 15:00. Щеплення відбуваються вакцинами CoronaVac, Pfizer, AstraZeneca. Попередній запис для вакцинації відбувається у сімейного лікаря або за номером телефону (067) 678-76-32. Також усі ФАП та амбулаторії Вараської громади забезпечені вакцинами проти COVID-19, вакцинація там відбувається за попереднім записом.

Varash vaccinationcenternewaddress